Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki

Wydarzenia

Nagroda dla Martynki!

Uczennica klasy VII, Martynka Łukasik zdobyła wyróżnienie w konkursie -"Najpiękniejsza Szopka Bożonarodzeniowa". zorganizowanym był przez Kujawskie Centrum Kultury -Inowrocław. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

 

Trójbój Lekkoatletyczny
 
Dnia 22.05.2018 na boisku szkolnym w Złotnikach Kujawskich odbył się Gminne zawody w trójboju lekkoatletycznym dziewcząt i chłopców. Nasza szkoła zajęła III miejsce wśród chłopców natomiast dziewczęta do samego końca rywalizowały o pierwsze miejsce ze szkołą w Złotnikach Kujawskich przegrywając ostatecznie o kilka punktów. Natomiast indywidualnie najwięcej punktów zdobyła nasza uczennica Sandra Wieloszyńska. Wyniki Sandry to bieg na 60 m. 9,8, skok w dal 355 cm. i rzut piłeczką palantową 23,5 m. GRATULUJEMY!!!

Szkołę reprezentowali wśród chłopców: Eryk Pachulski, Mikołaj Płóciennik, Fabian Halamus, Jakub Żurkowski, Dawid Stężewski i Filip Wolski, natomiast dziewczęta: Sandra Wieloszyńska, Oliwia Wiśniewska, Nadia Mocarska, Antonina Jankowska, Katarzyna Lewicka, Zuzanna Antczak.

 

Warsztaty w Lovendzie Kujawskiej

W dniu dzisiejszym po pierwszej godzinie lekcyjnej, która odbyła się zgodnie z planem, uczniowie naszej szkoły wybrali się na wycieczkę do gospodarstwa agroturystycznego „Lovenda Kujawska” w Leszczach. Miejsce to jest pięknie położone na wzgórzu, wśród jezior i pól lawendowych.
Po przybyciu na miejsce, pani Karolina – nasza Gospodyni – opowiedziała nam krótko o swoim gospodarstwie, a następnie podzieliła nas na 3 grupy i zaczęła się gra w podchody, w której to trakcie mieliśmy do wykonania 10 zadań o tematyce związanej z przyrodą. Bawiliśmy się świetnie. Po powrocie do bazy kolejne grupy odbyły warsztaty, podczas których przygotowały piękne saszetki wypełnione suszoną lawendą. Oczekujący na te zajęcia uczniowie mogli korzystać z placu zabaw. Czas upłynął nam tak szybko, iż niektórzy dopiero w autokarze przypomnieli sobie, że są głodni...
Cel tychże zajęć miał charakter charytatywny, możemy powiedzieć, iż udało nam się połączyć przyjemne z pożytecznym.
Za pomoc w organizacji tego dnia dziękujemy: p. Karolinie, p. Kindze i p. Małgosi

 

III Międzyszkolny Powiatowy Turniej Szachowy w Tucznie

Sukces Pawła w III Międzyszkolnym Powiatowym Turnieju Szachowym w Tucznie! Uczeń naszej szkoły -Paweł Słodowicz zajął I miejsce w kategorii klas IV-VI. Gratulujemy Pawłowi sukcesu oraz dziękujemy pozostałym uczestnikom za godne reprezentowanie naszej szkoły!

 

Indywidualne Mistrzostwa Powiatu Inowrocławskiego Szkół Podstawowych w Lekkiej Atletyce
Dnia 08.05.2018 na Stadionie Miejskim im. Inowrocławskich Olimpijczyków w Inowrocławiu rywalizowali najmłodsi adepci lekkiej atletyki w Indywidualnych Mistrzostwach Powiatu Inowrocławskiego Szkół Podstawowych w Lekkiej Atletyce. Blisko 150 zawodników i zawodniczek z 9 szkół Powiatu Inowrocławskiego rywalizowało o nagrody rzeczowe, medale i dyplomy dla najlepszych zawodników, które ufundował Starosta Inowrocławski. Zawody te były zorganizowane po raz pierwszy w formule dla każdego rocznika.  Impreza przebiegała w bardzo dobrych warunkach i stała na wysokim poziomie sportowym. Uzyskano wiele dobrych wyników indywidualnych. Naszą szkołę reprezentowali: Kamil Simiński, Igor Ring, Eryk Pachulski, Sandra Wieloszyńska, Amelia Wolska, Nikola Wiktorowicz, Nadia Mocarska, którzy spisali się znakomicie i przywieźli z zawodów kilka medali.
 
Sandra Wieloszyńska I miejsce w skoku w dal
Igor Ring I miejsce w skoku wzwyż
Kamil Simiński II miejsce w skoku wzwyż
Nadia Mocarska II miejsce w biegu na 800 m.
 
GRATULACJE!!!!!!! i życzymy dalszych sukcesów.

WIZYTA RATOWNIKA MEDYCZNEGO W PRZEDSZKOLU

Do naszego przedszkola zaprosiliśmy Pana Jakuba-ratownika medycznego.

Przedszkolaki oraz ich koledzy i koleżanki z klasy I miały okazję wysłuchać informacji na temat udzielania pierwszej pomocy. Dzieci uczyły się w jaki sposób można komuś pomóc zanim przyjedzie pogotowie ratunkowe,jak należy sprawdzać przytomność osoby poszkodowanej oraz w jaki sposób wzywać pomoc.Dzieci wspólnie przypominały wcześniej poznane numery telefonów ratunkowych oraz dowiedziały się w jaki sposób rozmawiać przez telefon z dyspozytorką ( trzeba się przedstawić, powiedzieć ile ma się lat, powiedzieć gdzie się znajduje, co się stało i dlaczego potrzebuje pomocy).

Każdy z uczestników spotkania miał okazję przez chwilę poczuć się jak prawdziwy ratownik i z pomocą Pana Jakuba udzielić pomocy koleżance lub koledze!

 

SZLACHETNA PACZKA 2017 -FINAŁ!

Ogromne podziękowania kierujemy do wszystkich osób, które okazały serce i wsparły naszą akcję "Szlachetnej paczki" finansowo lub przynosząc dary!!!

 

 

 

99 rocznica odzyskania niepdległości!

Rocznica odzyskania przez Polskę niepodległości na stałe wpisała się w kalendarz szkolnych uroczystości. 

10 listopada odbyła się uroczystość z tej okazji.

 

 

Zajęcia z aktorem -Dawidem Kartaszewiczem

Uczniowie uczestniczyli w zajęciach z aktorem Dawidem Kartaszewiczem! Zajęcia były wspaniałe a uczniowie bardzo zadowoleni!

  

 

Zajęcia aktorskie

 

 

Code Week 2017

Po raz drugi nasza szkoła bierze udział w CodeWeek, #codeweekMK , #codeweek . Trwa on od 7 do 22 października. Z tej okazji w naszej szkole zorganizowane zostały specjalne zajęcia. Pierwsze odbyły się 10 października. Nasz event pod nazwą "Programujemy bloczkami" został oficjalnie zarejestrowany i umieszczony na mapie wydarzeń.
Uczniowie sami mogli ułożyć algorytm do gry takiej jak Star Wars, Minecraft czy też innej. Wszystkim uczniom bardzo podobały się te zajęcia i z niecierpliwością oczekują na kolejne.

Szkoła otrzymała certyfikat!

EU Code Week

 
 
Nagroda dla Sandry!
 
Uczennica klasy I, Sandra Łuczak zajęła II miejsce w Archidiecezjalnym Konkursie Plastycznym "Pod skrzydłami Anioła"
Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Nie odnaleziono wydarzeń w wybranym okresie.

Zegar

Kalendarium

Rok wcześniej Miesiąc wcześniej
Lipiec 2024
Miesiąc później Rok później
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nie
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4

Imieniny

Szukaj nas na