Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki

Nagrody i wyróżnienia

Rok szkolny 2023/2024

Szkolny konkurs wielkanocny "Kartka dla seniora"

I miejsce - Aleksander Fil
II - miejsce Patryk Koczorowski i Adam Antczak
III miejsce - Michał Mikulski , Kamil Mikulski, Ignacy Michalski
Wyróżnienia: Barbara Słodownik, Emilia Słodownik, Liliana Roda, Maja Pikuła

 

VI Powiatowy Konkurs Recytatorskiego w Gwarze Kujawskiej im. Grzegorza Webera
"Zwiesnom godom po kujowsku"

Nagroda specjalna - Jakub Skoniczka - oddział przedszkolny

Wyróżnienia : Maria Giżycka, KacperMikulski, Kamil Mikulski, Barbara Słodownik, Hanna Skonieczka,

 

Mistrzostwa Powiatu Inowrocławskiego w Tenisie Stołowym

 Marcelina Pudełko i Sandra Łuczak  I miejsce

 Ignacy Dębski, Krystian Łukasik i Fabian Grzybek - II miejsce

 

Rok szkolny 2022/2023

Konkurs na komiks pn. "Mokradła są ważne!"

I miejsce– Jakub Kostecki  w kategorii klas VII -VIII

V POWIATOWY KONKURS RECYTATORSKI W GWARZE KUJAWSKIEJ DLA DZIECI W WIEKU PRZEDSZKOLNYM

wyróżnienie - Basia Słowownik - "0"

 

Osiągnięcia uczniów w zawodach sportowych w roku szkolnym 2022/2023

III miejsce – Powiatowe Drużynowe zawody w tenisie stołowym dziewcząt (Marcelina Pudełko, Sandra Łuczak)

III miejscePowiatowe Drużynowe zawody w tenisie stołowym młodzieży szkolnej (Ignacy Dębski, Filip Wolski)

I miejsce - Gminne Drużynowe zawody w tenisie stołowym młodzieży szkolnej(F. Wolski, I. Dębski)

I miejsce - Gminne Drużynowe zawody w tenisie stołowym dziewcząt (Marcelina Pudełko, Sandra Łuczak)

I miejsce - Gminne Drużynowe zawody w tenisie stołowym dziewcząt rocznik 2008-2009 (Zuzanna Antczak, Nicola Nadolska)

IImiejsce – Gminne Drużynowe zawody w tenisie stołowym chłopców (Krystian Łukasik, Fabian Grzybek)

II miejsce – I Powiatowy turniej tenisa stołowego im. Dionizego Zalety w Kołodziejewie

 

 

 

Rok szkolny 2021/2022

Powiatowy Konkurs Fotograficzny "Kwitnące Kujawy"  Czarnoziem Na Soli

I miejsce– Ignacy Dębski – kl. 5

                                                             

                                                               Konkursu Pixblocks Programming Challenge 2022

Fabian Halamus – kl 8 - Finalista 

 

IV POWIATOWY KONKURS RECYTATORSKI W GWARZE KUJAWSKIEJ DLA DZIECI W WIEKU PRZEDSZKOLNYM

Nadia Gajewska  - oddział przedszkolny

 

XVI POWIATOWY KONKURS PLASTYCZNY "PLANETA MARZEŃ"
 
wyróżnienie - Janek Roda - kl.0

 

Wojewódzki konkurs internetowy pt. "Jóżef Piłsudski- droga do niepodległej"
wyróżnienie Jakub Kostecki klasa VII

Jakub Żurkowski -klasa VIII

Fabian Halamus - klasa VIII

 

POWIATOWY KONKURS RECYKLINGOWYCH OZDÓB ŚWIĄTECZNYCH „EKOCHOINKA”

W kategorii dzieci w wieku przedszkolnym
III miejsce i wyróżnienie - Laura Gajewska

 

Ogólnopolski Konkurs na Szkolny Klip Muzyczny -
Minutowa Piosenka Muzyczna

klasa V - Wyróżnienie Główne

klasa VII - Wyróżnienie Specjalne
 

Powiatowy konkurs plastyczny "Odblaskowy uczeń"
organizowany przez Komendę Powiatową Policji w Inowrocławiu

wyróżnienie - Hubert Stężewski  klasa III

wyróżnienie - Marcel Stępień  klasa I

Powiatowy konkurs plastyczny organizowany przez Komendę Powiatową Policji,
Powiat Inowrocławski i Zarząd Dróg Powiatowych w Inowrocławiu

wyróżnienie - Piotr Grzybek klasa I

 

 

 

Rok szkolny 2020/2021

 

Otwarte Mistrzostwa Powiatu Inowrocławskiego w Tenisie Stołowym
 
w kategorii do 15 lat
I miejsce Sandra Wieloszyńska
II miejsce Wiktorią Stępień
 
w kategorii chłopców do 15 lat
I miejsce Eryk Pachulski
III miejsce Mikołaj Płóciennik

 

Powiatowy Konkurs Recytatorski - "Z wiosnom godomy po kujowsku"

kategoria do lat 6
I miejsce  -Borys Jankowski -oddział przedszkolny

Konkurs straży pożarnej "Zima 2020/2021"

 

wyróżnienie - Zuzanna Kozłowska klasa II

 

Rok szkolny 2019/2020

Powiatowy Konkurs Plastyczny "Portret Mistrza Jana"

III miejsce  - Sandra Wileoszyńska

 

Szkolny Konkurs Mega Sudoku 

I miejsce Klaudia Nadolska
II miejsce Wiktoria Stepień
III miejsce Amelia Wolska

 

XXVI Powiatowy Festiwal Kolęd i Pastorałek - KOPA 2020

 II miejsce w kategorii szopek bożenarodzeniowych zdobyli:

Ignacy Dębski i Filip Wolski

Gminne Drużynowe zawody sportowe w tenisie stołowym dziewcząt i chłopców

W kategorii roczników 2007 i młodsi

 Ignacy Dębski- I miejsce
Eryk Pachulski - I miejsce
Sandra Wieloszyńska - II miejsce
 Wiktoria Stępień II miejsce

W kategorii  roczników 2005-2006
Kamil Simiński, Igor Ring i Paweł Słodowicz  - I miejsce
Amelia Wolska, Klaudia Nadolska i Milena Cielecka - I miejsce

 XII Wojewódzki Konkurs Plastyczny "Postać Świętego Mikołaja w kosmosie"

Sandra Wieloszyńska- wyróżnienie

 

 

Szkolny Konkurs Plastyczny "Jesienne stworki"

 

Nagrodzeni:
 

Zuzia Gawron, Bartek Gawron, Zuzia Kozłowska, Kornel Michalski, Jonas Zmudzinski, Nikola Frątczak, Lena Gladych
 

 

 

Rok szkolny 2018/2019

 

Indywidualne Powiatowe Zawody Tenisie Stołowym
 
 Sandra Wieloszyńska- III miejsce

Amelia Wolska -V miejsce

Kamil Simiński - IV miejsce

 
Powiatowe Zawody Lekkoatletyczne w Inowrocławiu

Igor Ring - I miejsce w skoku wzwyż
Sandra Wieloszyńska - I miejsce w rzucie piłeczką palantową.
Nadia Mocarska  - I miejsce w skoku w dal
Tosia Jankowska IV miejsce w skoku w dal
Amelia Wolska - IV  miejsce w biegu na 300m

 

 

Miedzynarodowy konkurs matematyczny "Kangur 2019"
 

W kategorii MALUCH Nagroda I stopnia: Dawid Stężewski kl.IV

 

Wojewódzki Konkurs "Arcydzieła z odpadów"

I miejsce Bartłomiej Gawron - oddział przedszkolny

 

Powiatowy Konkurs Recytatorski - "Wiosna na Kujawach"

kategoria do lat 4
II miejsce  -Borys Jankowski -oddział przedszkolny

kategoria do lat 6

III miejsce Kornel Michalski -oddział przedszkolny

 

Gminny Konkurs Logopedyczny - "Łamańce językowe"


wyróżnienie - Zuzanna Kozłowska -oddział przedszkolny

 

 Powiatowy Konkurs "Najpiękniejsza Szopka Bożonarodzeniowa"

Wyróżnienie Martyna Łukasik

 

Wojewódzki konkurs - Kartka choinką pachnąca

I miejsce (kategoria do lat 7) - Hubert Stężewski - oddział przedszkolny

 

 

Powiatowy Drużynowy Turniej Tenisa Stołowego Chłopców

III miejsce zdobyła reprezentacja chłopców  w składzie:
Kamil Simiński, Paweł Słodowicz  i Mateusz Kamadulski

 

 

Gminny Turniej Tenisa Stołowego Dziewcząt

I miejsce zdobyła reprezentacja dziewcząt w składzie:
Sandra Wieloszyńska, Amelia Wolska i Klaudia Nadolska

 

Gminny Turniej Tenisa Stołowego Chłopców

I miejsce zdobyła reprezentacja chłopców  w składzie:
Igor Ring, Eryk Pachulski i Mikołaj Płóciennik

 

Szkolny konkurs „Piosenki Niepodległościowej

I miejsce zajęły ex aequo:   Martyna Łukasik z klasy VII  i Wiktoria Stępień z klasy VI  

II miejsce:  Antonina Jankowska  oraz zespół chłopców z klasy V – Fabian Halamus, Eryk Pachulski
i Mikołaj Płóciennik

III miejsce Zuzanna Antczak oraz zespół w składzie: Nadia Mocarska i Martyna Wieloszyńska

 

 

 

 

Rok szkolny 2017/2018

 

Międzynarodowy Konkurs Matematyczny "Kangur"


Bardzo dobry wynik zdobyli:
Dawid Stężewski kl.III- w kategorii Maluch
Wojciech Kopydłowski kl.V - w kategorii Beniamin
Wyróżnienie zdobył Paweł Słodowicz - kl. VI

 

Ogólnopolski Konkurs Przyrodniczy - Galileo

Laureat : Wojciech Kopydłowski

 

XVII POWIATOWY KONKURS w kategorii gra


I miejsce zdobyli zespołowo uczniowie kl 6: Martyna Łukasik, Amelia Wolska i Mateusz Kamadulski.
Wyróżnienie zespołowo kl.5: Wiktora Stępień, Amelia Jankowska i Sandra Wieloszyńska.
W kategorii puzzle biblijne uczennice z kl3: Nikola Nadolska i Wanessa Nadolska zdobyły wyróżnienie.

 

 

 

Indywidualne Mistrzostwa Powiatu Inowrocławskiego Szkół Podstawowych w Lekkiej Atletyce

Sandra Wieloszyńska - I miejsce w skoku w dal
Igor Ring- I miejsce w skoku wzwyż
Kamil Simiński- II miejsce w skoku wzwyż
Nadia Mocarska - II miejsce w biegu na 800 m.

 

Międzyszkolny Powiatowy Turniej Szachowy

  I miejsce - Paweł Słodowicz

 

 

Wojewódzki Konkurs "Arcydzieła z odpadów"

I miejsce Fabian Halamus

 

 

 Szkolny Konkurs Wiedzy o Polsce

W kategorii klas I i III lista laureatów przedstawia się następująco:
I miejsce – Antonina Jankowska
II miejsce zajęli – Ignacy Dębski i Marek Pol z klasy I
III miejsce – Zuzanna Antczak, Kuba Kostecki i Filip Wolski z klasy III
Wyróżnienie : Marcelina Pudełko i Fabian Grzybek z klasy I W kategorii klas IV – VI przyznano następujące nagrody:
I miejsce – Nikola Wiktorowicz z klasy VI
II miejsce – Wojciech Kopydłowski z klasy V
III miejsce – Klaudia Nadolska z klasy VI
Wyróżnienia: Paweł Słodowicz, Fabian Halamus i Amelia Wolska

 

Archidiedecjalny Konkurs z okazji 600 lecia Prymasostwa w Polsce


wyróżnienie - Fabian Halamus - klasa IV

 

Gminny Konkurs Logopedyczny - "Łamańce językowe"

 II miejsce - Wiktoria Wawer - oddział przedszkolny
wyróżnienie - Mikołaj Płóciennik - klasa IV

 

 

Gminny Turniej Tenisa Stołowego Dziewcząt

I miejsce zdobyła reprezentacja dziewcząt w składzie:
Sandra Wieloszyńska i Amelia Wolska

 

Gminny Turniej Tenisa Stołowego Chłopców

I miejsce zdobyła reprezentacja chłopców w składzie:
Igor Ring i Kamil Simiński

 

 

KOPA 2017

      II miejsce w kategorii teatralnej klas IV-VI

 

 VII Konkurs Artystyczny KU CHWALE DUCHA
organizowany przez KCK w Inowrocławiu
I miejsce (kategoria klasy I-III SP) - Zuzanna Antczak - klasa III
wyróżnienie (kategoria klasy I-III SP) - Nikola Nadolska- klasa III
 

Wojewódzki konkurs - Kartka choinką pachnąca

I miejsce (kategoria do lat 9) - Fabian Grzybek - klasa I
I miejsce (kategoria od lat 10) - Sandra Wieloszyńska- klasa V

 

Wojewódzki konkurs - "Z ekologią bez granic"

I miejsce - Marcelina Pudełko Klasa I

http://www.bcee.bydgoszcz.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=327:z-ekologia-bez-granic-wiat-polskich-gatunkow-chronionych-wyniki&catid=1:news&Itemid=2

 

Archidiecezjalny Konkurs Plastyczny "Pod skrzydłami Anioła"

II miejsce - Sandra Łuczak - kl.I

 

 

 

 

Rok szkolny 2016/2017

 

Powiatowy Konkurs „Recyklingowa Rewia Mody”

Klasy I-III - Martyna Wieloszyńska -III miejsce
Klasy IV-VI - Sandra Wieloszyńska -I miejsce



 

Wojewódzki Konkurs "Arcydzieła z odpadów"

I miejsce Nikola Wiktorowicz



 

Wojewódzki etap Konkursu - "Konfrontacje teatrów dziecięcych -Teatr Bez Granic"

Grupa Teatralna Art-Te - wyróżnienie
Nagroda indywidualna z grę aktorską - Amelia Wolska

 

 

Powiatowy Konkurs „Z odblaskiem mi po drodze” dla klas I-III

Laureaci: Agata Banek i Dawid Stężewski


 

Powiatowy Konkurs „Jakie są przyczyny wypadków drogowych i kolejowych?” dla klas IV-VI

Laureat: Sandra Wieloszyńska


 

Wojewódzki Konkurs "Pierzaści mieszkańcy Zoo"

I miejsce Zuzanna Kozłowska -oddział przedszkolny
Nagroda specjalna dla całej klasy II

 

 

II Powiatowym Turnieju Szachowy

Mikołaj Płóciennik - I miejsce


 

Powiatowy Konkurs - "Konfrontacje teatrów dziecięcych -Teatr Bez Granic"

Grupa Teatralna Art-Te - I miejsce
Sandra Wieloszyńska -idywidualne wyróżnienie za grę aktorską.

 


 

Gminny Turniej Tenisa Stołowego

Dryużyny w składzie:
Amelia Wolska i Sandra Wieloszyńska
Igor Ring i Kamil Simiński
zajęli II miejsce


 

KOPA 2017

W kategorii teatralnej klas IV-VI, grupa teatralna zdobyła III miejsce
 

Szkolny Konkurs "Święty Walenty Kochać to znaczy."

Przyznano 10- I miejsc i 18 wyróżnień

 

Szkolny Konkurs na „Kartkę z przepisem świątecznym- Bożonarodzeniowym ”

Nagrody zdobyli:
I miejsce: Zuzia Gawron - klasa II
Amelia Wolska - klasa V
II miejsce: Nadia Mocarska -kl.III
Filip Wolski - klasa III
III miejsce: Antonina Jankowska -klasa II
Martyna Kwiatkowska -klasa III

I miejsce za najpiękniejszą okładkę zdobyła Marcelina Pudełko z klasy "O"

Wyróżnienie za piękne pismo zdobyła Katarzyna Lewicka z klasy II

 

Wojewódzki konkurs - Kartka choinką pachnąca

Nagrody zdobyli:
Igor Frąckowiak - przedszkole
Artur Banek - klasa V

 
 

Wojewódzki konkurs - Ozdoba choinkowa z materiałów ekologicznych

II miejsce zdobyła Amelia Jankowska - kl.IV




 

Wojewódzki konkurs - "Z ekologią bez granic"

Nagrodę specjalną zdobyła Klaudia Nadolska

 
 

Powiatowy konkurs plastyczny
"Moje ulubione zwierzę"

Nagrodę zdobyła:
Vanessa Nadolska


 

III Archidiecezjalny Konkurs Plastyczny
"Co anioły robią w niebie?"

II miejsce zajęła:
Martyna Wieloszyńska


 

Rok szkolny 2015/2016

 

II Sportowa Olimpiada Przedszkolaków

Drużyna zdobyła I miejsce
 

Powiatowy Konkurs Plastyczny-
„Jak bezpiecznie wypoczywać nad wodą?”

Wyróżnienie zdobyła:
Amelia Głowacka-klasa VI



Miedzynarodowy konkurs matematyczny "Kangur 2016"

 

W kategorii MALUCH Nagroda I stopnia: Paweł Słodowicz kl.IV

Powiatowe Indywidualne biegi przełajowe w Inowrocławiu

Piotr Banek w kat. klas IV -13 miejsce
Amelia Wolska w kat. klas IV - IX miejsce
Piotr Zaworski w kat. klas VI - VII miejsce



 

Gminny Turniej Siatkówki w Tucznie

Drużyna w składzie:
Piotr Zaworski, Sebastian Romiński, Igor Ring,
Kamil Simiński, Artur Banek i Paweł Słodowicz
zajęła III miejsce


 

Gminny Turniej Tenisa Stołowego

Andżelika Miernik i Patrycja Wiktorowicz zajęły I miejsce


 

Konfrontacje Teatrów - "Teatr bez Granic" 2016 w Inowrocławiu

 

W kategorii klasy IV-VI, grupa "„Art-te" zajęła II miejsce
i otrzymała czek o wartości 200 zł

 

WYRÓŻNIENIE za kreację aktorską otrzymała
ANDŻELIKA MIERNIK -kl.VI

 

Wielkanocny konkurs plastyczny organizowany przez inowrocławski oddział Alior Banku

Nagrodę otrzymał - Jakub Kostecki - kl.I

 

Międzyszkolny konkurs plastyczny -
Najpiękniejszy Stroik Wielkanocny organizowany przez SP nr 4 w Inowrocławiu

Wyróżnienie- Martyna Łukasik - kl.IV

 

KOPA 2016

W kategorii wokalnej-zespoły klasy I-III, grupa "Kolędnicy z Gniewkówca" zajęła III miejsce
 

W kategorii wokalnej-soliści klasy I-III, Wiktoria Stępień z klasy III -zajęła III miejsce
 

Wojewódzki konkurs - Kartka choinką pachnąca

Nagrodę zdobył Ignacy Dębski - kl.0

 
 

Wojewódzki konkurs - Ozdoba choinkowa z materiałów ekologicznych

Wyróżnienie zdobyła Amelia Głowacka - kl.VI

 


 

III Powiatowy Konkurs Piosenki Religijnej w Jaksicach

I miejsce zajęła Wiktoria Stępień

III miejsce zajął zespół wokalny w składzie: Katarzyna Marciniak i Nikola Jankowska

 



 

Rok szkolny 2014/2015


 

Gminny Konkurs o Europie dla Szkół Podstawowych

I miejsce zdobył:
Jakub Dragon - klasa VI

 
 

Powiatowe Zawody Lekkoatletyczne

Podwójnym Mistrzem powiatu został K. Kwiatkowski w skoku w dal i w sztafecie 4x60m, w skład której wchodzili J. Dzierżanowski, M. Szmelter i C. Banek.
Wicemistrzami zostali M. Szmelter w biegu na 60m i A. Śliwińska w skoku w dal, a brąz uzyskał C. Banek w biegu na 800m.
Piąte miejsca uzyskali J. Dzierżanowski w rzucie piłeczką palantową i S. Kostecka w skoku w dal.


 

Powiatowy Konkurs Plastyczny-
„Chcę, by na drogach było bezpiecznie”

Wyróżnienie zdobyli:
Wiktoria Stępień-klasa II
Sandra Wieloszńska-klasa II

 


 

Gminny konkurs matematyczny klas III

III miejsce zajął Paweł Słodowicz

 

Powiatowy Konkurs Promujący Rodzicielstwo Zastępcze

III miejsce zajęła Martyna Łukasik -klasa III

 
 

Konfrontacja Teatrów - "Teatr bez Granic" w Inowrocławiu

 

WYRÓŻNIENIE dla aktora otrzymała
SAMANTA KOSTECKA



 

OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ WIEDZY O BEZPIECZEŃSTWIE W RUCHU DROGOWYM

III miejsce w etapie gminnym
 

INDYWIDUALNE BIEGI PRZEŁAJOWE SZKÓŁ PODSTAWOWYCH
POWIATU INOWROCŁAWSKIEGO

II miejsce zajał Kornel Kwiatkowski

Gminny Konkurs z wiedzy o Powstaniu Wielkopolskim

Wyróżnienie zdobył Jakub Dragon
 

Wojewódzki konkurs - Ozdoba choinkowa z materiałów ekologicznych

Wyróżnienie zdobyła Kasia Marciniak - kl.V

 
 

Uczniowie, którzy zakwalifikowali się do etapu rejonowego konkursów przedmiotowych:

Aleksandra Śliwińska - Konkurs przedmiotowy z języka polskiego
Aleksandra Śliwińska, Marcel Drożdż - Konkurs przedmiotowy z przyrody
Cezary Banek, Jakub Dragon, Marcel Szmelter - Konkurs przedmiotowy z matematyki
Aleksandra Śliwińska, Mateusz Radzikowski - Konkurs przedmiotowy z języka angielskiego



 

BIEG PAPIESKI -ZAWODY POWIATOWE W ŻALINOWIE

I miejsce - Kornel Kwiatkowski

 


 

TURNIEJ KARATE - konkurencja KATA druzynowe

I miejsce - Jakub Wegenka

 

Rok szkolny 2013/2014


 

OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ WIEDZY O BEZPIECZEŃSTWIE W RUCHU DROGOWYM

II miejsce w etapie gminnym
 

II miejsce – Turniej piłki siatkowej chłopców w Złotnikach Kujawskich

II miejsce – Czwórbój lekkoatletyczny chłopców i dziewcząt w Złotnikach Kujawskich

III miejsce – Powiatowy turniej indywidualny dziewcząt w Inowrocławiu

I miejsce w Spartakiadzie Sportowo-Rekreacyjnej w Złotnikach Kujawskich


 

X GMINNY KONKURS WIEDZY O EUROPIE - 10 lat w UE

III miejsce - Jakub Dragon

Gminny Konkurs Plastyczny "Człowiek-Ziemia - Kosmos"

Laureatami zostali uczeniowie:
Aleksandra Szczupakowska i Marcel Szmelter

 

Gminny Konkurs Informatyczny
"Mikołaj Kopernik- uczony znany w Polsce i nie tylko - prezentacja multimedialna (Power Point)"

III miejsce-Kornel Kwiatkowski
 

Konfrontacja Teatrów - "Teatr bez Granic" w Inowrocławiu

II miejsce - SREBRNĄ MASKĘ
zdobyła grupa teatralna w składzie:
:

Cezary Banek
Jakub Dragon
Oliwia Głowacka
Nikola Jankowska
Samanta Kostecka
Kornel Kwiatkowski
Kornelia Płocińska
Julia Połomska
Wiktoria Radzikowska
Klaudia Ring
Aleksandra Szczupakowska
Aleksandra Śliwińska

 

BRĄZOWĄ MASKĘ-nagrodę indywidualną za kreację aktorską otrzymała
KORNELIA PŁOCIŃSKA

 

 

Gminny Konkurs wiedzy ekologicznej

III miejsce zajęli uczeniowie klasy V- Jakub Dragon i Marcel Drożdż
 

Powiatowy Turniej Tenisa Stołowego Dziewcząt

II miejsce zdobyła reprezentacja dziewcząt- Patrycja Zięba i Aleksandra Szczupakowska
 

Gminny Turniej Tenisa Stołowego Dziewcząt

I miejsce zdobyła reprezentacja dziewcząt - Patrycja Zięba i Aleksandra Szczupakowska
 

Powiatowy Turniej Siatkówki Dziewcząt

V miejsce zdobyła reprezentacja dziewcząt
 

Gminny Turniej Siatkówki

I miejsce zdobyła reprezentacja dziewcząt
 

Gminny Piłki Nożnej Dziewcząt

I miejsce zdobyła reprezentacja dziewcząt
 

Gminny Konkurs z wiedzy o Powstaniu Wielkopolskim

III miejsce zajął uczeń klasy V- Jakub Dragon
 

Gminny konkurs plastyczny - Zapobiegajmy pożarom

Wyróżnienie w kategorii klas I-III zdobyła Martyna Łukasik

Wyróżnienie w kategorii klas IV-VI zdobył: Adrian Kucharski
 

Gminny konkurs plastyczny - Jesienny Las

 

III miejsce w kategorii dzieci 4,5,6 letnich zdobyła Martyna Wieloszyńska

Wyróżnienie zdobyli: Nadia Mocarska i Jakub Żurkowski

Wyróżnienie w kategorii klas I-III zdobyli: Martyna Łukasik i Sandra Wieloszyńska

 

Wyróżnienia w ogólnopolskim konkursie- "Historyjki o historii. Mam Gen Wolności”"
zorganizownym przez Instytut Lecha Wałęsy w Warszawie

Aleksandra Szczupakowska - klasa VI
Tomasz Lewicki - klasa VI




 

Rok szkolny 2012/2013

 

Nagrody Wójta Gminy Złotniki Kujawskie za sukcesy
na szczeblu powiatowym i wojewódzkim w roku szkolnym 2012/2013 otrzymali:

Cezary Banek - III miejsce w zawodach w powiatowych biegach przełajowych
Szkolna Grupa Teatralna - Srebrna Maska w teatralnym konkursie powiatowym
Aleksandra Śliwińska - wyróżnienie w teatralnym konkursie powiatowym
Aleksandra Szczupakowska - laureatka wojewódzkiego konkursu plastycznego

 

Stypendia dla najlepszych uczniów w roku szkolnym 2012/2013

Za najwyższe wyniki w nauce stypendia otrzymali:
Jakub Dragon
Oliwia Głowacka
Adrian Kucharski
Mateusz Radzikowska
Aleksandra Szczupakowska
Aleksandra Śliwińska

 

Szkolny Konkurs Matematyczny - RACHMISTRZ

I miejsce - Jakub Dragon

II miejsce - Mateusz Radzikowski

III miejsce - Kornelia Płocińska
 

INDYWIDUALNE BIEGI PRZEŁAJOWE SZKÓŁ PODSTAWOWYCH
POWIATU INOWROCŁAWSKIEGO

III miejsce zajał Cezary Banek

POWIATOWY KONKURS PLASTYCZNY
„ILUSTRACJE DO LEGEND KUJAWSKICH”

Wyróżnienie w kategorii klas IV-VI zdobył Marcel Drożdż

MIĘDZYSZKOLNY KONKURS ORTOGRAFICZNY
„O PIÓRO WÓJTA GMINY ZŁOTNIKI KUJAWSKIE”

Wyróżnienie w kategorii klas IV-VI zdobył Jakub Dragon

 

Gminne Igrzyska Młodzieży Szkolnej i XVII Spartakiada Sportowo-Rekreacyjna

III miejsce Szkoła Podstawowa w Gniewkówcu :
Najlepszym sportowcami w szkole w sezonie 2012-2013 zostali:
Aleksandra Szczupakowska i Cezary Banek

 

Gminny konkurs plastyczny "Obrona Cywilna Wokół Nas - Obrona Cywilna wczoraj i dziś"

I miejsce - Aleksandra Szczupakowska:
III miejsce - Oliwia Głowacka

 

III Konkurs plastyczny dla przedszkoli - Wiosna na Kujawach.

II miejsce - Oskar Zwierzychowski:
Wyróżnienie - Amelia Jankowska

 
 

Konfrontacja Teatrów - "Teatr bez Granic" w Inowrocławiu

II miejsce - SREBRNĄ MASKĘ
zdobyła grupa teatralna w składzie:
:

Roksana Cieplak
Oliwia Głowacka
Nikola Jankowska
Samanta Kostecka
Kornel Kwiatkowski
Kornelia Płocińska
Julia Połomska
Wiktoria Radzikowska
Klaudia Ring
Aleksandra Szczupakowska
Aleksandra Śliwińska

 

WYRÓŻNIENIE dla aktora otrzymała
ALEKSANDRA ŚLIWIŃSKA

 

 
 

Gminny konkurs plastyczny o lesie

I miejsce zdobyła Aleksandra Śliwińska - kl.IV
 

Drużynowe mistrzostwa gminy w tenisie stołowym szkół podstawowych

II miejsce dziewczęta w składzie::
Aleksandra Szczupakowska
Patrycja Zieba

KOPA 2013

W kategorii „Jasełka” klas IV-VI uczniowie zajęli III miejsce
 

Szkolny konkurs świąteczny - na najładniejszą Gwiazdę Bożonarodzeniową.

Laureaci:
Aleksandra Szczupakowska
Czarek Banek
Piotr Banek
Artur Banek

Wojewódzki konkurs - Ozdoba choinkowa z materiałów ekologicznych

Laureatką została Aleksandra Szczupakowska - kl.V
wyróżnienie zdobył Jakub Dragon - kl.IV

XX Międzyszkolny Konkurs Recytatorski

Laureatami Międzyszkolnego Konkursu Recytatorskiego zostali:

KLASY I-III
III miejsce: Nikola Jankowska
KLASY IV-VI
III miejsce: Aleksandra Szczupakowska

 

Międzyszkolny Konkurs Religijny

W kategorii - Wykonanie różańca
wyróżnienie zdobyła Aleksandra Śliwińska - kl.IV



 

Rok szkolny 2011/2012

 

Ogólnopolski konkurs plastyczny "Sekret Eleonory"

I miejsce - Samanta Kostecka

II miejsce - Rafał Burzyński

III miejsce - Aleksandra Szczupakowska i Adrian Kucharski
 

XVI Edycja Gminnych Igrzysk Młodzieży Szkolnej

I miejsce - szkoła otrzymała czek na zakup sprzętu sportowego w wysokości 750 zł oraz puchar

Najlepszymi sportowcami w szkole zostali: Agata Wiktorowicz i Damian Dzierżanowski
 

Powiatowy Konkurs Interdyscyplinarny -„Kujawy, Kujawy, ty stara ziemico …”

I miejsce w kategorii zdobnictwo - Rafał Burzyński
 

Miedzynarodowy konkurs matematyczny Kangur 2012

Laureat - Mateusz Kawka
Wyróżnienie - Damian Dzierżanowski

XXXV OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ WIEDZY O BEZPIECZEŃSTWIE W RUCHU DROGOWYM

I miejsce w etapie gminnym
II miejsce w etapie powiatowym

NAGRODA STAROSTY –KOPA 2012

W kategorii „Jasełka” klas IV-VI uczniowie otrzymali nagrodę specjalną Starosty Inowrocławskiego.
 

Szkolny konkursu świąteczny - na najładniejszą Skarpetę Bożonarodzeniową.

W kategorii dzieci młodszych:
I miejsce -Simiński Kamil-kl.0
II miejsce -Banek Artur kl.0
II miejsce - Banek Czarek kl.III
III miejsce - Amelka Wolska kl.0
IV miejsce – Migacz Beatka kl.0
W kategorii klas starszych:
I miejsce –Szczupakowska Ola-kl.IV
II miejsce –Niespodziana Karolina kl.VI
III miejsce –Wachowiak Weronika kl.VI
III miejsce –Wiktorowicz Agata kl.VI
IV miejsce –Migacz Ewelina kl.IV

Gminne zawody sportowe – SIATKÓWKA

I miejsce chłopcy
II miejsce dziewczęta

 

W konkursie zorganizownym przez Kujawsko - Pomorskie Centrum Edukacji Ekologicznej w Bydgoszczy nagrodzona została praca Agaty Wiktorowicz

I miejsce w powiatowym konkursie „MODA NA ODBLASKI” w Inowrocławiu

Zespół uczniów z klasy III zajął I miejsce. Zwycięską drużynę organizator nagrodził nowoczesnym telewizorem i sprzętem DVD. Policjanci zaś uhonorowali ich maskotką polfinka. Ponadto każde z dzieci otrzymało piękny markowy plecak w kratkę z odblaskami.

Udział przedszkolaków w konkursie muzyczno-wokalnym

W konkursie muzyczno-wokalnym zorganizownym przez Ośrodek Adopcyjno – Opiekuńczy w Jaksicach grupa przedszkolaków otrzymała nagrodę rzeczową w postaci programu komputerowego do nauki tańca.

 

Rok szkolny 2009/2010

Kangur 2010

W konkursie matematycznym "Kangur 2010" dwaj uczniowie klasy IV odnieśli sukces.
Mateusz Kawka zdobył bardzo dobry wynik a Damian Dzierżanowski wyróżnienie.

Historia Kujaw

W drugiej edycji powiatowego konkursu "Historia Kujaw" uczennica klasy VI- Marta Radzikowska zajęła II miejsce.

LAURKA DLA RODZINY ZASTĘPCZEJ

W konkursie plastycznym przygotowanym przez Ośrodek Adopcyjno-Opiekuńczy w Jaksicach, nad którym honorowy patronat objął Starosta Inowrocławski nagrodę zdobyła Ewelina Migacz z klasy I.

XVIII Międzyszkolny Konkurs Recytatorski

I miejsce w kategorii klas I-III zajął Mateusz Radzikowski z klasy I
 


 

Rok szkolny 2006/2007

"Zagrożenia zdrowia i życia dorosłych oraz dzieci występujące podczas pracy rolniczej lub w obejściu gospodarstwa rolnego"

Laureaci konkursu zorganizownego przez oddział KRUS w Inowrocławiu
Klasy I-III
I miejsce Marta Radzikowska kl.III
II miejsce Dawid Burzyński kl.III
III miejsce Wiktoria Płocińska kl.III
Klasy IV-VI
Wyróżnienia:
Natalia Wiśniewska kl.IV
Łukasz Cieplak kl.V
Justyna Wiktorowicz kl.VI

Część uczestników konkursu otrzymała nagrody pocieszenia - pisaki.

 

Szkolny konkurs na najpiękniejszą ozdobę świąteczną.

Klasy I-III::
I miejsce: Rafał Burzyński
II miejsce: Mateusz Kawka
III miejsce: Klaudia Frankowska i Agata Wiktorowicz
Wyróżnienia: Oliwia Wojdylak, Karolina Niespodziana, Michał Zaworski i Maks Skrzypnik
Klasy IV-VI:
I miejsce: Jola Mikulska
II miejsce: Jakub Szczecina
III miejsce: Mateusz Rosa

 

Mistrz klawiatury 2007

W styczniu 2007 roku odbył się I szkolny konkurs o tytuł Mistrza Klawiatury
W grupie klas I-III zwycięzcami zostali:
I miejsce Wiktoria Płocińska
II miejsce: Budziak Wiktor
III miejsce: Kucharska Żaneta
a na poziomie klas IV-VI:
I miejsce: Beniamin Skrzypnik
II miejsce: Stefański Mateusz
III miejsce: Pilachowski Krystian

KOPA 2007

Uczniowie naszej szkoły zajęli II miejsce w miedzyszkolnym konkursie kolęd i pastorałek w Palczynie.
 

Ogólnopolski konkurs "MATEMATYCZNY SEZAM 2007"

W ogólnopolskim konkursie matematycznym Sezam 2007, wzięło udział ośmioro uczniów naszej szkoły.
Dwoje z nich otrzymało wyróżnienia:
KLASA IV
Joanna Kawka
KLASA V
Miłosz Śliwiński

 

Szkolny Konkurs Recytatorski

W drodze eliminacji wyłoniono uczniów do Gminnego Etapu Konkursu Recytatorskiego.
Zwycięzcami zostali:
w klasach I-III: Żaneta Kucharska, Wiktoria Płocińska i Marta Radzikowska
w klasach IV-VI: Joanna Kawka, Paula Połomska i Kornelia Skrzypnik.

 

XV Międzyszkolny Konkurs Recytatorski

Laureatami Międzyszkolnego Konkursu Recytatorskiego zostali:

KLASY I-III
I miejsce: Żaneta Kucharska (SP Gniewkówiec)
II miesce: Paulina Sikorska (SP Tuczno)
III miejsce:Wiktoria Płocińska i Marta Radzikowska (SP Gniewkówiec)
KLASY IV-VI
I miejsce: Kornelia Skrzypnik (SP Gniewkóweic)
II miejsce: Justyna Świdurska (SP Złotniki Kujawskie)
III miejsce: Jakub Klempka (SP Złotniki Kujawskie)

 

VII edycja Konkursu Regionalnego
Kujawy - "Mnie ta ziemia od innych droższa"

II miejsce w kategorii projekt międzyprzedmiotowy,
w konkursie o zasięgu ponadpowiatowym zdobyły:
Joanna Kawka i Paula Połomska


Gminny Konkurs BRD

I miejsce w etapie gminnym zajęła drużyna naszej szkoły w składzie:
Łukasz Cieplak , Mateusz Stefański,Jakub Szczecina, Miłosz Śliwiński

 


Konkurs BRD- etap powiatowy

II miejsce w etapie powiatowym konkursu wiedzy o BRD zajęła drużyna naszej szkoły.

Kangur 2007
 

Dnia 15 marca 2007 roku w naszej szkole odbył się Międzynarodowy Konkurs Matematyczny Kangur.
Uczeń klasy V - Miłosz Śliwiński zdobył bardzo dobry wynik (135/150pkt.).
W nagrodę za wspaniały wynik pojedzie na Litwę!


 

Szkolny konkurs historyczny - Symbole Narodowe.

Nagrodzeni:
I miejsce: Joanna Kawka kl.IV
II miejsce: Wiktor Budziak kl.III i Mateusz Stefański kl.VI
III miejsce: Żaneta Kucharska kl.III
Wyróżnienia: Banasiak Agata, Cieplak Łukasz i Makowiecki Mariusz

Laureaci szkolnego konkursu plastycznego - Symbole Narodowe.

Klasy 0-III::
I miejsce: Oliwia Wojdylak kl.III
II miejsce: Agata Wiktorowicz kl.II
III miejsce: Monika Simińska kl.0
Wyróżnienia: Klaudia Ring i Ewelina Migacz z kl.0

 

Klasy IV-VI:
I miejsce: Justyna Wiktorowicz
II miejsce: Łukasz Cieplak
III miejsce: Rosa Mateusz

 

 

Gminy Konkurs Ortograficzny w Lisewie Kościelnym

Drużyna w składzie: Katarzyna Galant, Jolanta Mikulska,Katarzyna Migacz,
Mateusz Stefański i Justyna Wiktorowicz zajęła III miejsce

AKTUALNOŚCI:

Liczydło

Utworzono dnia 27.03.2024, 21:19

Zajęcie matematyczne pn. " Liczydło" realizowane w oddziale przedszkolnym w ramach projektu " Matematyczne Asy z Gniewkówca" finansowanego z Fundacji m Banku w ramach programu " Rosnę z matematyką"

Zegar

Kalendarium

Rok wcześniej Miesiąc wcześniej
Kwiecień 2024
Miesiąc później Rok później
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nie
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 1 2 3 4 5

Imieniny

Szukaj nas na